Autor: admin

„ALFA” Auto-Komis Andrzej Sarzyński – dziękujemy!

Serdeczne podziękowania dla firmy: „ALFA” Auto-Komis Andrzej Sarzyński (Sitaniec 207, 22-400 Zamość) za podarowanie naszym psiakom suchej karmy. Jest nam ogromnie miło, gdyż dar ten wynika z wdzięczności za odnalezienie zaginionej ukochanej suczki, która po odłowieniu i przywiezieniu do naszego schroniska, czekała na odbiór przez właściciela. Wyżej wymieniona firma przekazała w dniu dzisiejszym 1250kg!!! suchej […]

Continue Reading

Przedszkole w Kalinowicach – dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy za comiesięczną pomoc płynącą z Przedszkola w Kalinowicach. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie dzieci i ich rodziców, a także Pań Beaty Pintal oraz Henryki Ćwirzeń i całego grona nauczycieli.

Continue Reading

Zbiórka na ZooZone.pl.

W październiku dzięki uprzejmości sklepu internetowego zoozone.pl wszyscy mieliśmy możliwość robiąc zakupy przekazać swój rabat na psiaki z naszego schroniska. Zebrane rabaty dotarły do nas wczoraj w postaci paczki: 11 kg witamin w proszku, 42 puszki po 800g każda karmy Animonda GranCarno, 2 puszki po 400g każda karmy Animonda GranCarno i dwa zamykane pojemniki Stefanplast […]

Continue Reading

120 kg karmy z konkursu

Dotarła nasza nagroda główna, 120 kg karmy z konkursu: Saba – naturalne karma dla psów. Wygraliśmy ją dzięki Wam – DZIĘKUJEMY!!!

Continue Reading

Witaminy od p. Agnieszki Wolanin

Dostaliśmy od Pani Agnieszki Wolanin (za pośrednictwem wolontariuszki Lidki) witaminy w proszku (2,4kg) dla naszych psiaków. DZIĘKUJEMY !!!

Continue Reading

Dary od osób prywatnych i wolontariuszy

Witaminy podarowane przez wolontariuszki i ich znajomych (Lidka W., Paulina D., Michał G., Gosia i Kuba K., Anna W. z Julką, Izabela G., Piotr M., Ania W. z Czarusiem, Adam D.) – łącznie 7,7kg witamin w proszku i 500ml w płynie – bardzo przydatne w schronisku!!! DZIĘKUJEMY!!!

Continue Reading

Medyczne Studium Zawodowe – dziękujemy!

Podziękowania dla Medycznego Studium Zawodowego w Zamościu za dzisiejsze dary dla psiaków (karma sucha, w puszkach i saszetkach, ryż, makaron, kasza, szczotka) wszystko na pewno się przyda. Dziękujemy!!!

Continue Reading

Podarowany makaron i ryż

Dziękujemy Panu, który przywiózł dziś do schroniska duuuużo ryżu, makaronu i metalowe miski. DZIĘKUJEMY!!!

Continue Reading

Dary od właścicieli Megi

Nasza schroniskowa suczka Megi zmieniła miejsce zamieszkania na Siedlce! Jej nowi Państwo odbierając sunię podarowali nam to co w schronisku przyda się na pewno: metalowe miski, ryż, karmę dla szczeniąt i obróżkę ze smyczą. DZIĘKUJEMY!!! Megi – bądź grzeczna i szczęśliwa!

Continue Reading

Dary od hodowców

Dziękujemy sympatykom naszego schroniska, hodowcom psów rasy jack russell terrier za wspaniałe dary: trzy pojemniki na karmę i trzy duże worki karmy!!!

Continue Reading