„ALFA” Auto-Komis Andrzej Sarzyński – dziękujemy!

Serdeczne podziękowania dla firmy:

„ALFA” Auto-Komis Andrzej Sarzyński (Sitaniec 207, 22-400 Zamość)

za podarowanie naszym psiakom suchej karmy. Jest nam ogromnie miło, gdyż dar ten wynika z wdzięczności za odnalezienie zaginionej ukochanej suczki, która po odłowieniu i przywiezieniu do naszego schroniska, czekała na odbiór przez właściciela.

Wyżej wymieniona firma przekazała w dniu dzisiejszym 1250kg!!! suchej karmy – jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!!

Zbiórka na ZooZone.pl.

W październiku dzięki uprzejmości sklepu internetowego zoozone.pl wszyscy mieliśmy możliwość robiąc zakupy przekazać swój rabat na psiaki z naszego schroniska. Zebrane rabaty dotarły do nas wczoraj w postaci paczki: 11 kg witamin w proszku, 42 puszki po 800g każda karmy Animonda GranCarno, 2 puszki po 400g każda karmy Animonda GranCarno i dwa zamykane pojemniki Stefanplast o pojemności ok 8kg.
WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla sklepu zoozone.pl, oraz dla Was kochani: kupujących, udostępniających, lajkujących – DZIĘKUJEMY!!!!

Dary od osób prywatnych i wolontariuszy

Witaminy podarowane przez wolontariuszki i ich znajomych (Lidka W., Paulina D., Michał G., Gosia i Kuba K., Anna W. z Julką, Izabela G., Piotr M., Ania W. z Czarusiem, Adam D.) – łącznie 7,7kg witamin w proszku i 500ml w płynie – bardzo przydatne w schronisku!!!
DZIĘKUJEMY!!!

Dary od właścicieli Megi

Nasza schroniskowa suczka Megi zmieniła miejsce zamieszkania na Siedlce! Jej nowi Państwo odbierając sunię podarowali nam to co w schronisku przyda się na pewno: metalowe miski, ryż, karmę dla szczeniąt i obróżkę ze smyczą. DZIĘKUJEMY!!! Megi – bądź grzeczna i szczęśliwa!